galaxy-s20-ultra

شرکت سامسونگ امسال با سری Galaxy S20 تمام کاربران را شوکه و متحیر کرد و قابلیت های جدید خود را به رخ رقبا کشید. به طور یقین دوربین گوشی های Galaxy S20 به خصوص S20 Ultra مهم ترین ویژگی و تغییرات آنها است.پس ما با دوربین آن شروع میکنیم اما آنچه از همه چیز بیشتر ما را به خود تغریب میکند زوم 100 برابری است که واقعا نمی توان از آن گذشت.

زوم،زوم،زوم

همان طور که می بینید میتوان از الان لقب همه کار ترین دوربین را به Galaxy S20 Ultra اهدا کرد و بعد سخنان خود را ادامه داد.

با نگاهی به تصاویر ، ما واقعاً تحت تأثیر عملکرد دوربین های زوم قرار می گیریم. ما صحنه های مشابه را با سایر تلفن های هوشمند عکس برداری کرده ایم و آنچه نتیجه داده بود آشفتگی کامل بود و تصویر خیلی مبهم بود ولی در S20 Ultra اینچنین نیست بلکه همه چیز کاملا تمیز و مرتب در آمده و کاربر را کاملا راضی نگه می دارد.

سامسونگ برای صاف کردن تصویر از الگوریتم های ناهنجاری زیادی استفاده می کند ، اما نتیجه چشمگیر است: در بزرگنمایی 10 برابر کیفیت کاملاً واضح است.در حالی که بعد از آن شروع به تجزیه می کند ، هنوز هم می توانید علائم را با بزرگنمایی دیجیتال 30 برابر بخوانید.شما در بزرگنمایی 100 برابر دنبال چیز بدتری هستید ولی تصویر واقعا عالی و تر و تمیز است.

ما آزمایش را در صحنه ای دیگر امتحان کردیم.همان طور که در قبلی دیدید 5 برابر و 10 برابر به خوبی و ظرافت حیرت انگیزی گرفته شده اند.

اما در مورد 30 برابر این مورد صدق نمی کند ولی همچنان قابل قبول است.

زوم 100 برابر هم برای نمایش و تصویر است و چیزی نیست که شما بخواهید به اشتراک بگذارید.

Night Mode : ظهور دیگر عکاسان و دوربین ها در شب

سامسونگ در کنار جریان زوم ، گزینه Night Mode را بهبود بخشیده است تا دیگر عکاسان از عکسبرداری در شب ترسی نداشته باشند.

با اینکه نایت مود در بیشتر گوشی های پیشرفته موجود است ولی تا بحال به صورت اتوماتیک معرفی نشده است و تمام کاربران حتی من درست نمی دانند که چه زمانی باید از Night Mode استفاده کنند.

به عنوان مثال ، این خیابان که کم نور به نظر می رسد یک سناریوی مناسب برای Night Mode ، اما ما بعد از دیدن تصویر شگفت زده شدیم. نتیجه نهایی روشن تر بود ، اما از رنگهای کمی عجیب نیز برخوردار بود و ما مطمئن نیستیم که کدام یک را باید ترجیح داد.

این مجسمه نیز در تاریکی بود و به نظر می رسید که مورد خوبی برای Night Mode باشد. نتیجه این بار تصویری بهتر به نظر می رسد ولی همچنان ما قضاوت را به شما می سپاریم.

شاید شما هم از آن دسته های باشید که فکر کنید 8 ثانیه منتظر بودن و تکان ندادن گوشی سخت است و بی خیال Night Mode شوید ولی بدانید که ازشش را دارد و امتحان کردن آن بد نیست.در واقع همین موضوع است که کاربر را از استفاده Night Mode منصرف می کند.

سلفی

همان طور که می بینید عکس سلفی نیز در Galaxy S20 Ultra واضح و بهتر از قبل است.

همچنین رنگ و جزئیات تصویر به خوبی تدوین شده است و کاملا کاربر پسند است.

همچنین شما می توانید از Night Mode در سلفی هم استفاده کنید و در تصویر بالایی کاملا مفید بود است و چهره ی فرد را که تاریکی آن را پنهان می کرد به صورت خوب و روشن نشان می دهد.

در کل S20 Ultra گوشی بسیار خوبی است و به ویژه دوربین آن عملکرد دقیق و عالی دارد.

منتظر مقاله های بعدی ما در مورد S20 Ultra باشید و نظر خود را در مورد این گوشی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...