تست سرعت شارژ S20 ultra

سامسونگ S20 ultra شارژر 25 واتی درون جعبه استفاده میکند.همچنین همراه آن یک شارژر 45 واتی جداگانه به بازار عرضه شده است.اما این شارژر ها با وجود باتری عظیم 5000 میلی آمپری چقدر سریع هستند ؟ برای بیشتر فهمیدن در این مورد همراه ایران گلکسی باشید.

برای گزینه اول ما سرعت شارژ Galaxy S20 Ultra را با استفاده از آداپتور موجود در جعبه اندازه گیری کرده ایم و با سرعت تحت تأثیر قرار گرفتیم.

آداپتور که دورن جعبه Ultra است ، یک شارژر سریع 25 واتی است که از یک اتصال USB-C در آداپتور استفاده می کند ، بنابراین شما یک کابل USB-C به USB-C نیاز دارید که درون جعبه موجود است.

اما این شارژر چقدر سریع است؟

تست سرعت شارژ S20 ultra با آداپتور 25 واتی

  • 32% در 15 دقیقه
  • 62% در 30 دقیقه
  • 89% در 45 دقیقه
  • 100% در 59 دقیقه

بله ، شارژ آن کمتر از یک ساعت طول کشید و این با توجه به باتری غول پیکر 5000 میلی آمپری آن وقعا چشمگیر است.

به طور حتم استفاده از آداپتور موجود در جعبه برای اکثر افراد به اندازه کافی سریع است ، اما باید بدانید که در صورت خرید شارژر دیواری 45 وات سامسونگ به طور جداگانه می توانید شارژی سریع تر در اختیار داشته باشید. این آداپتور به طور قابل ملاحظه ای بزرگتر است و به قدری قدرتمند است که از کابل مخصوص و ضخیم تری برخوردار است که برای دستیابی به آن سرعت های فوق العاده سریع باید از آن استفاده کنید! و اما الان زمان مقایسه سرعت شارژر 25 واتی در مقابل 45 واتی است:

تست سرعت شارژ S20 ultra

تست سرعت شارژ S20 ultra با آداپتور 45 واتی

  • 37% در 15 دقیقه
  • 70% در 30 دقیقه
  • 92% در 45 دقیقه
  • 100% در 59 دقیقه

شارژر 45 وااتی از اول ماجرا از شارژر 25 واتی جلو میزند : در مدت زمان 15 دقیقه شارژ 37٪ می شود ، در حالی که شارژر 25 واتی در همان زمان 32٪ شارژ می شود.

30 دقیقه بعد از تست ، اختلاف افزایش می یابد و 70٪ با شارژر 45 واتی و در مقابل 62٪ با شارژر 25 واتی گوشی شارژر می شود. سرعت تا پایان آزمون کند می شود و اختلاف بین دو شارژر در این مرحله ناچیز می شود.

و جالب این است که ، هر دو برای شارژ کامل تلفن زمان یکسانی را می گیرند: فقط یک دقیقه کمتر از 1 ساعت.

نتیجه کاملا مشخص است و باید گفت این مسابقه برنده ای ندارد مگر آنکه قضاوت شما دیگر را برنده اعلام کند.خب ، صد البته معلوم است که در ابتدا شارژر 45 واتی جلوتر بود ولی باید در نظر بگیرید که سرعت شارژر اولیه گوشی به 50 دلار ناقابل می ارزد یا نه.

در اخر هم که نتیجه هر دو با هم برابر است پس به نظر من باید به آن شارژر 25 واتی داخل جعبه قناعت کرد.ولی این موضوع به شخص شما و پول داخل جیبتان ربط دارد پس من را قاطی ماجرا نکنید.

نظر شما در مورد شارژر های S20 ultra چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین برای دیدن نمونه عکس های گرفته شده توسط S20 ultra کلیک کنید و در بخش وبلاگ ایران گلکسی منتظر دیگر مقاله های ما در مورد S20 ultra باشید.

منبع: Phone Arena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...