برنامه های پیشفرض اپل/Apple

شرکت اپل همیشه در مورد کارهایی که کاربران می توانند و نمی توانند با دستگاههای Apple خود انجام دهند ، حکمی محکم را اجرا کرده است. این شرکت غالباً با بیان اینکه آنها به نفع کاربران هستند در حالی که بیشتر اوقات فقط به دنبال منافع خود هستند ، از تصمیمات خود دفاع می کند.

مثال واضح آن برنامه های پیش فرض اپل در iOS هستند. در حالی که شما لازم نیست از آنها استفاده کنید ، می توانید مرورگر موبایل Firefox را بارگیری کنید ، به عنوان مثال ، Apple اجازه نمی دهد که آنها را به طور کامل نادیده بگیرید. اگر روی پیوندی در یک پیام متنی کلیک کنید ، در سافاری باز خواهد شد ، سوالی هم در مورد آن پرسیده نمی شود.

اما به نظر می رسد که موج سلطه اپل بر کاربر به پایان رسیده است. بلومبرگ گزارش داد که مذاکراتی در داخل اپل برای تغییر سیاست پیش فرض برنامه های خود انجام شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا موارد خاص خود را انتخاب کنند. مهمترین اینها دو مرورگر اینترنت Safari و برنامه Mail Apple است. با کمال تعجب ، اکثر کاربران ممکن است این موارد را با Chrome و Gmail Google عوض کنند ، اما گزینه های زیادی نیز موجود است.

منابع می گویند برنامه موسیقی پیش فرض ممکن است در آینده تغییر کند. امیدوارم این بدان معناست که شما قادر خواهید بود مستقیماً با بلندگوی هوشمند HomePod خود از برنامه هایی مانند Spotify استفاده کنید.

البته ، اپل به طور ناگهانی تصمیم نگرفت که این تغییرات را انجام دهد. این شرکت تحت فشار مقامات و رقبا قرار گرفته است تا اکوسیستم خود را به رقابت بیشتری تبدیل کند.که می توان گفت در همه جا مشتری و کاربر حرف اول را می زند.

پس با این وجود رها شدن از دست برنامه های خاک خورده ی اپل را به گوشی شما تبریک می گویم.

نظرتان را در مورد این تصمیم اپل به ما بگویید و ما را از دیدگاه خود مطلع سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...