ارسال سریع

تحویل اکسپرس

پیش از اشاره به انواع روش های ارسال کالا ، خوب است بدانید که در فروشگاه ایران گلکسی این امکان وجود دارد که مشتری با هماهنگی قبلی و مراجعه به دفتر کار ما، بصورت حضوری کالای خود را دریافت کند.

برای مشاهده آدرس فروشگاه به قسمت پایین سایت یا قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

پیک موتوری

 

ارسال کالا با پیک موتوری

 

در صورتی که سفارش در زمان اداری ثبت شده باشد و موارد مربوط به پرداخت و تسویه حساب نیز صورت گرفته باشد، تحویل کالا نهایتا تا پایان ساعات کاری انجام خواهد شد. استفاده از این روش فقط مخصوص مشتریان شهر تبریز می باشد. بدیهی است که هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده مگر در مواردی که تحویل کالا شامل شرایط ارسال رایگان باشد.

 

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

 

پست پیشتاز

 

پشت پیشتاز

 

جهت رفاه حال مشتریان و اینکه محصول خریداری شده سریع مشتریان عزیز برسد برای خارج از شهر تبریز ارسال ها از طریق پشت پیشتاز صورت می گیرد.

زمان پیش بینی شده در این روش از ارسال کالا معمولا بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد. در نظر داشته باشید که در ایام خاص سال (مانند ایام نوروز و …) ممکن است که زمان گفته شده با توجه به شرایط کاری پست پیشتاز، تغییر کند

در حقیقت کالای سفارش داده شما تا قبل از ساعت 14 در هنگام تحویل اکسپرس در همان روز، در ساعت کاری بسته‌بندی‌شده و برای تحویل ارسال خواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...