Best-phone-cameras-of-2019

یافتن بهترین دوربین تلفن هوشمند این روزها کار آسانی نیست. اکثر پرچمداران اکنون در حال بسته بندی برخی از فناوری ها و نرم افزارهای جدی دوربین هستند ، تا بتوانند خواسته ها و نیاز های مشتری ها رو برطرف کنند اما با این حال مسٔله ساده ای نیست برای همین ما تصمیم گرفیتم در این مقاله بهترین دوربین های تلفن سال 2019 را برای شما معرفی کنیم پس با ایران گلکسی همره باشید.

برخی از تلفن ها در نور کم عملکرد بهتری دارند ، برخی دیگر حالت های شبانه ای را برای جلو زدن انتخاب و به خود اختصاص داده اند و در میان آنها تلفن هایی وجود دارند که درعکس گرفتن متوسط هستند اما برای فیلم عالی هستند. انتخاب بهترین موارد بهترین کار ساده ای نیست ، به خصوص اگر فرصتی برای امتحان کردن بسیاری از تلفن های مختلف برای خودتان ندارید.

پس این کار ما است که در اینجا در تلفن های مناسب را انتخاب و به شما معرفی کنیم.برای همین ما تمام تلفن های هوشمند نمایش داده شده در این لیست را کاملاً آزمایش کرده ایم و به نظر ما ، آنها در حال حاضر به لایق اسم بهترین دوربین های سال 2019 هستنند.

دیگه بیشتر از این نمی خوام معطل تون کنم پس به معرفی گوشی های بپردازیم.

iPhone 11 Pro and 11 Pro Max

بهترین دوربین های تلفنی سال 2019/ iPhone 11 Pro and 11 Pro Max

از دوربین سه گانه جدید آیفون می توان به عنوان همه کاره ترین دوربین تلفنی یاد کرد. دوربین فوق العاده گسترده ای که در یک شات عکس های بیشتری را ثبت می کند. پیشرفت های بزرگ در مشخصات ذکر نشده است: دوربین اصلی از تصاویر واضح تر عکس می گیرد و همچنین از حالت شب پشتیبانی می کند و اما بهترین قسمت دروبین iPhone 11 Pro بخش فیلمبرداری آن است که با کیفیت خارق العاده ای صحنه های زندگی شما را ثبت می کند.

در طی چند سال گذشته ، آیفون در رابطه با کیفیت دوربین ، رقابت جدی داشته است. iPhone 11 Pro از بسیاری جهات ، پاسخ اپل به بسیاری از آنچه است که سالهاست رقبای خود داشته اند. اپل برای سرانجام کار یک دوربین سوم ، فوق العاده گسترده به میکس اضافه می کند. در نهایت حالت Night را معرفی می کند که در شرایط کم نور شگفت آور عمل می کند و همچنین کیفیت عکس و فیلم را به گونه ای که شما در برگه مشخصات نمی بینید ، بهبود می بخشد.

Google Pixel 4 and Pixel 4 XL

بهترین دوربین های تلفنی سال 2019/Google Pixel 4 and Pixel 4 XL

برخی ممکن است بگویند که Google Pixel 4 خوب نیست؛ یا حتی بدترین تلفن سال 2019 است. به همان اندازه که می خواهم با آن استدلال کنم ، واقعاً نمی توانم. پیکسل 4 را در هنگام طراحی و عمر باتری بی نظیر خطاب نکنم. امال به قیمت اولیه 799 دلار آن راضی نیستم. اما از ویژگی هایی که پیکسل 4 از آن برخوردار است ( حتی اگر دارای دو دوربین باشد ، در حالی که اکثر دستگاه های رده بالا اکنون دارای سه هستند ) عکاسی با موبایل است.

با استفاده از پلت فرم هوش مصنوعی گوگل و الگوریتم های پیشرفته عکاسی محاسباتی ، Google Pixel 4 و Pixel 4 XL قادر به ارائه نتایج شگفت انگیز هستند. از Night Sight ، گرفته تا Super Res Zoom ، Control HDR + و Dual Exposure است که اثبات می کنند که پیکسل 4 ویژگی های دوربین زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که در عین حال به دنبال یک خط ظریف بین دسترسی و کنترل خوب است.

+ Samsung Galaxy S10 and S10

بهترین دوربین های تلفنی سال 2019/+ Samsung Galaxy S10 and S10

دوربین های عقب در گلکسی S10 و S10 + عملا یکسان هستند و برای اولین بار در یک پرچمدار سامسونگ ، دو دوربین سلفی و درکنار آن سه دوربین پشت داریم. در حالی که سامسونگ اولین سازنده تلفن نیست که با این نوع دوربین راه اندازی شده است ، اما ما از انتخاب دوربین های آن استقبال می کنیم ، زیرا ترکیبی از تلفن گسترده ، فوق العاده گسترده و تله فوتو که نه تنها مناسب است بلکه سرگرم کننده است را به ما تحویل می دهد.

پس از گرفتن صدها عکس و مقایسه چندین دوربین با کهکشان های جدید ، می توان گفت که از عملکرد دوربین راضی هستیم. تصاویر خارج از Samsung Galaxy S10 و + S10 با جزئیات واضح و سر و صدای فیلتر شده کاملاً مشخص است. عملکرد کم نور نیز به لطف ویژگی اختصاصی Night Mode سامسونگ بسیار خوب است. عکس گرفتن با دوربین تله به شما امکان زوم 2 برابر بدون تخریب کیفیت را می دهد و نتایج بسیار عالی به نظر می رسد تا زمانی که نور کافی داشته باشید ، زیرا در غیر اینصورت تلفن به دوربین گسترده ای تغییر می یابد که دیافراگم وسیع تری نسبت به تله دارد.

تا یادم نرفته این رو هم گفته باشم که هدوربین سلفی + S10 بهترین دوربین سلفی جهانه.

Samsung Galaxy Note 10 and Note +10

بهترین دوربین های تلفنی سال/ Samsung Galaxy Note 10 and Note +10

تفاوت بین دوربین نوت 10 و نوت 10 با وضوح دوربین در این است که اولی فاقد DepthVision است. این دوربین چیزی است که سایر شرکتها به آن به عنوان یک دوربین زمان پرواز (ToF) می گویند. این قابلیت کمک می کند تا تلفن برای تعیین تصاویر بهتر از فوکوس زنده ، عمق یک تصویر را بهتر تعیین کند. به غیر از این ، هر دو مدل Note 10 دارای سیستم دوربین سه گانه تقریباً یکسان (و بسیار توانمند) هستند که دارای طیف وسیعی از فاصله کانونی هستند.

سامسونگ تولید سری رنگ را از سری S10 کمی تغییر داده است و توانسته است جزئیات بیشتری از سنسور بکشد بنابراین شما با نوت 10 عکس های بهتری می گیرید. در مقایسه با آیفون و پیکسل ، Galaxy با رنگهای متعادل و شاد با کنتراست مانند Pixel فراتر نمی رود و کار بهتری را در معرض نمایش چهره نسبت به آیفون انجام می دهد. همیشه به این صورت نیست ، اما به طور کلی با دوربین های نوت 10+ نتایج بسیار سازگار و بسیار مطلوبی تری می گیرید.

در کل امیدوارم از این مقاله خوشتون اومده باشه و ازش لذت برده باشین و حتما نظرتون رو با ما به اشتراک بزارید که شدیدا بهشون نیازمندیم تا از همفکر شما هم بهره ببریم و همچنین تا مقاله دیگه ازتون رخصت می خوایم.

یک دیدگاه برای “بهترین دوربین های تلفن سال 2019”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...